
Казан 110 л чавунний узбецький з Намангану
8 799 ₴
- В наявності
- Код: UZ110
+380 (63) 855-27-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мрієте про оригінальний та надзвичайно міцний узбецький казан із шліфованою поверхнею?
Представляємо вам наші унікальні казани, які виготовлені саме в Намангані, Узбекистані.
Наші узбецькі казани - це справжні шедеври, що поєднують у собі майстерність місцевих ремісників та неперевершену якість.
Вони вражають оригінальним дизайном та дуже товстими стінками.
Завдяки шліфованій поверхні, наші казани легко очищуються і ідеально підходять для готування найсмачніших страв.
Оберіть узбецький казан з Намангана для справжніх кулінарних досягнень.
Замовте зараз та насолоджуйтесь аутентичними смаками Узбекистану!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Наманган Шарбати |
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Діаметр | 820 мм |
| Висота | 350 мм |
| Кришка | Немає |
| Товщина стінок казана | 13 мм |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Без кришки |
| Властивості | Безпечний та екологічно чистий посуд; природне органічне покриття; збагачує їжу іонами заліза; довговічний і зносостійкий |
| Сумісність із джерелами тепла | Відкритий вогонь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 799 ₴


