Букова щепа — ідеальний варіант для гарячого копчення м’яса, риби, птиці, овочів та інших продуктів. Завдяки високій щільності деревини вона має низький рівень витрати та дає чистий ароматний дим.
Продукти, приготовані на буковій щепі, отримують золотистий відтінок, приємний аромат і насичений смак. Це один із найкращих видів щепи для копчення у домашніх умовах.
Переваги:
- Підходить для будь-яких продуктів
- Малий розхід завдяки щільності бука
- Дає чистий, рівномірний дим
- Покращує зовнішній вигляд і аромат копченостей
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Тип деревини | Бук, Вільха |
| Застосування тріски | Для м'яса, Для риби, Для птиці, Для сиру, Для сала, Для настоянок |
| Мінімальна фракція тріски | 6 мм |
| Максимальна фракція тріски | 10 мм |
| Вологість | 15 % |
| Вага | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴




