Дубова щепа для копчення Smoke House — ідеальний вибір для тих, хто хоче надати м’ясу, птиці та ковбасам глибокого аромату диму та насиченого кольору. Під час гарячого або холодного копчення дуб створює інтенсивний, благородний запах і забезпечує красивий шоколадно-коричневий відтінок страв.
Переваги дубової щепи:
-
Низький вміст смол — безпечне копчення
-
Чистий склад без кори — тільки деревина
-
Оптимальна вологість і розмір фракції
-
Витончене забарвлення продукту — насичений темний відтінок
-
Сприяє довшому зберіганню продуктів
-
Можна використовувати для копчення в оболонці або без неї
-
Добре поєднується з фруктовими щепами — для м’якого, солодкуватого післясмаку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Тип деревини | Дуб |
| Застосування тріски | Для м'яса, Для риби, Для птиці, Для сиру, Для сала, Для настоянок |
| Мінімальна фракція тріски | 6 мм |
| Максимальна фракція тріски | 10 мм |
| Вологість | 12 % |
| Вага | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



